top of page

Prodloužená záruka

Získejte až 3 roky navíc ke standardní záruce! Porouchané zboží zdarma opravíme nebo vyměníme za jiné.

 

  Ze statistiky:

Více než 90 % hlášených škod je plněno ve prospěch zákazníka
 


  Bez spoluúčasti

 

  Zboží opravíme, vyměníme nebo vystavíme dobropis

  Nemusíte hledat autorizovaný servis. Uplatníte na prodejně

 • Mohu zboží vrátit bez udání důvodu?
  Ano, spotřebitel může vrátit zboží bez udání důvodu do čtrnácti dnů od zakoupení. Při vrácení nesmí být produkt nijak poškozen. Podrobné podmínky pro vrácení zboží naleznete v odstavci IV. našich obchodních podmínek.
 • Jak zadat reklamaci?
  V případě, že některý z našich výrobků nefunguje zcela korektně, je možné zboží reklamovat dle tohoto postupu: Nejprve doporučujeme ověřit, zda Vaše značka má české zastoupení autorizovaného servisu. Reklamace řešené autorizovaným servisem jsou standardně řešeny rychleji než u prodejce. Kontakt na servisy naleznete zde. Pokud není české zastoupení, nebo pokud chcete reklamaci řešit u prodejce, je možné reklamaci uplatnit na kterékoliv naší pobočce, nebo reklamované zboží zaslat na naší adresu.
 • Kam mohu zboží vrátit?
  Zboží můžete zaslat na adresu: Thermotech GROUPE s.r.o Havlíčkova 117 54101 Trutnov
 • Kam mohu zboží vrátit?
  K reklamaci je zapotřebí dodat: kompletní reklamované zboží, kopii daňového dokladu a v případě, že zboží zasíláte poštou, tak i průvodní dopis, ve kterém bude popsaná závada.
 • Jak dlouho budete reklamaci řešit?
  Reklamace řešíme v co nejkratším možném termínu, nejdéle však do 30 dnů dle podmínek reklamačního řádu. Přesný termín vyřízení Vám bohužel nejsme schopni sdělit předem.
 • Lze reklamaci nějak urychlit?
  V případě potřeby řešit reklamaci ihned je třeba mít ke zboží zakoupenu službu Okamžité výměny. V ostatních případech toto urychlení možné není.
bottom of page