FAQ

Často kladené otázky

Jak objednat


Jak zjistím stav své objednávky? Stav objednávky, můžete zjistit zde.
Musím být registrovaný?


Musím být u Vás registrovaný, abych mohl nakoupit? Nemusíte. Nakoupit můžete i bez registrace.
Jak poznám, že můžu zboží vyzvednout?


Jak poznám, že si mohu objednávku vyzvednout? Jakmile pro Vás bude zboží připravené, budeme Vás informovat pomocí SMS zprávy.
Co když nestihnu objednávku vyzvednout?


Objednávku si nestihnu vyzvednout, je možné prodloužit rezervaci objednávky? Ano objednávku je možné prodloužit zde, kde nám můžete zaslat požadavek na prodloužení objednávky .
Jak zjistím stav objednávky?


Stav objednávky zjistíte zde: ...více zde....

Obecné:

Obecné


Jak poznám, která služba je k vybranému produktu nabízena? Při vyplnění hlavičky objednávky zboží, bude vyzváni a automaticky se Vám zobrazí seznam nabízených služeb.
Prodloužená záruka


Je možné Prodlouženou záruku dokoupit dodatečně? Ne prodlouženou záru nelze dodatečně dokoupit. ...Více zde....
Okamžitá výměna


Je možné Okamžitou výměnu dokoupit dodatečně? Ano, službu Okamžitá výměna je možné zakoupit do čtrnácti dnů od objednání. Pozdější dokoupení bohužel není možné. Jak je řešena výměna na prodejně, kde nemáte zboží skladem? Protožer se jedná o vyráběné zboží, na prodejně je výměna řešena maximálně do tří týdnů. Zpravidla vše mnohem dříve.
Pojištění


Je možné Pojištění dokoupit dodatečně? Pojištění lze zakoupit pouze v den převzetí výrobku. Na co se vztahuje Pojištění proti rozbití a krádeži? Pojištění se vztahuje na náhodné poškození výrobku, ke kterému došlo za nešťastných okolností, které omezuje nebo vylučuje jeho funkčnost. Vztahuje se také na kapesní krádež, loupež a krádež z objektu určenému k trvalému bydlení. Jak postupovat v případě poškození zboží? Návod naleznete zde.

Servis a služby:

Mohu zboží vrátit bez udání důvodu?


Ano, spotřebitel může vrátit zboží bez udání důvodu do čtrnácti dnů od zakoupení. Při vrácení nesmí být produkt nijak poškozen. Podrobné podmínky pro vrácení zboží naleznete v odstavci IV. našich obchodních podmínek.
Jak zadat reklamaci?


V případě, že některý z našich výrobků nefunguje zcela korektně, je možné zboží reklamovat dle tohoto postupu: Nejprve doporučujeme ověřit, zda Vaše značka má české zastoupení autorizovaného servisu. Reklamace řešené autorizovaným servisem jsou standardně řešeny rychleji než u prodejce. Kontakt na servisy naleznete zde. Pokud není české zastoupení, nebo pokud chcete reklamaci řešit u prodejce, je možné reklamaci uplatnit na kterékoliv naší pobočce, nebo reklamované zboží zaslat na naší adresu.
Kam mohu zboží vrátit?


Zboží můžete zaslat na adresu: Thermotech GROUPE s.r.o Havlíčkova 117 54101 Trutnov
Kam mohu zboží vrátit?


K reklamaci je zapotřebí dodat: kompletní reklamované zboží, kopii daňového dokladu a v případě, že zboží zasíláte poštou, tak i průvodní dopis, ve kterém bude popsaná závada.
Jak dlouho budete reklamaci řešit?


Reklamace řešíme v co nejkratším možném termínu, nejdéle však do 30 dnů dle podmínek reklamačního řádu. Přesný termín vyřízení Vám bohužel nejsme schopni sdělit předem.
Lze reklamaci nějak urychlit?


V případě potřeby řešit reklamaci ihned je třeba mít ke zboží zakoupenu službu Okamžité výměny. V ostatních případech toto urychlení možné není.

Reklamace: