top of page

Indukční sklokeramické desky

Indukční sklokeramické varné desky

Naše indukční varné desky jsou opatřeny funkcí co umí nalézt na plotně hrnec, bez ohledu na velikost a uspořádání. Můžete použít velké nádobí nebo několik malých - nic vás neomezuje.

Objevte možnosti indukční varné desky TSI-4.

- ekologie
- šetrnost a spotřeba elektřiny  
- bezpečnost vašich nejbližších, bezpečnost Vašeho majetku
- příjemné uživatelské rozhraní a obsluhu
- design - skvělý pocit z luxusního kusu spotřebiče
- skvělý pocit při vaření
indukční varná luxusní deska.jpg
icon_08.png

Bezpečnost

 

Naše deska je především bezpečná. Bez nádobí je stále chladná. Obsahuje zámek proti samovolnému spuštění a ochrání Vaše děti.

icon_34.png

Vaření BEZ HRANIC

 

Nemusíte s hrnci a pánvemi po desce hledat varná pole. Naše deska si najde Vaše nádobí sama.

Dokonce i 3 hrnce na jedné straně varné desky nebudou problémem.

icon_09.png

DALŠÍ FUNKCE

 

Vaření může být ještě snadnější díky funkci pauzy,

udržování teploty, časovače nebo pomocné funkce

Indukční vaření

 

induktivně, tj. bezpečně a rychle

 

Indukční varné desky se výrazně liší od tradičního elektrického systému varných desek. První fakt, který je nutné zmínit je, že všechny desky ohřívají hrnce a nádobí přímo, takže vaření na něm je účinné a nedochází ke ztrátám. Zároveň je vaření na indukčních plotnách přesné, rychlé a okolní povrch se nezahřívá. Díky těmto výhodám, je indukční systém varných desek tolik v oblibě.

indukcja_02.jpg

Vaření bez hranic

 

Naše varná deska má dvě velké, obdélníkové vyhřívací pole. Díky tomu se nemusíte starat o velikost vašich pokrmů, nádobí a tvarů hrnců. Na každé straně můžete použít 3 malé nádoby, dvě velké nebo dokonce pokrýt celá místa na pečení.

Plotny varné desky automaticky rozpoznají polohu nádob, její tvar a bude ohřát pouze tam, kde je potřeba.

Máte také přesnou kontrolu nad každým z jednotlivých varných polí.

indukcja_03.jpg

Booster - Vaření jde zrychlit

 

....co znamená vařit rychleji...?.....mnohem rychleji...?

 

Indukční deska zaručuje vynikající výsledky ve vaření v kuchyních. Díky našim technologiím, deska okamžitě zažne ohřívat hrnce, které jsou na ni umístěny. A pokud nechcete ztrácet čas, stačí použít funkci Booster - který umožňuje zkrátit čas potřebný k vaření vody o více než 30%, což znamená, že můžete vařit litr vody za méně než 2 minuty.

Indukce také umožňuje rychlou změnu výkonu topení. Jen posuňte prst po speciálním posuvníku jako u chytrých telefonů a okamžitě změňte nastavení každé části varného pole.

indukcja_04.jpg

Bezpečné vaření 

 

Indukční varná deska SI 4T se nespustí, DO TÉ DOBY, než na plotnu neumístíme nádobí. To je nespornou výhodou, protože chrání proti opaření - zejména děti, samovolnému úniku energie, nebo spotřeby el. proudu.

Indukční vytápění samo o sobě je také bezpečné. Keramický povrch se nezahřívá a teplo se vyrábí přímo v hrnci. Varnou plotnu lze také uzamknout tak, aby nedošlo k náhodnému spuštění nebo navýšení výkonu. Toto oceníme zejména, když se po kuchyni budou pohybovat děti.

Princip indukčního vaření je velmi jednoduchý: hrnce musí být vyrobeny z feromagnetický kovů, to znamená, že jednoduše přitáhne magnet. Hrnce tohoto typu můžete zakoupit v sekci příslušenství.

indukcja_05.jpg

Další užitečné funkce 

 

Funkce, které vám pomohou vařit Stop'n'Go

 

Umožňuje zastavit varné pole (např. během telefonického hovoru), pro pozdější spuštění na stejné, uložené úrovni každého pole.

 

Udržujte teplotu. tuto funkci oceníte, když je třeba nádobí udržovat na jedné teplotě pro delší čas - prostě nastavte varnou desku na správnou teplotu a o víc se nestarejte (42 ° C, 65 ° C a 80 ° C)

 

Časovač a minutka

 

Jediné, co musíte udělat, je vybrat čas a záznam nám řekne, že je čas jít zkontrolovat nádobí nebo vypne vaření na určité plotně

Unikátní design pro každý interiér jakékoliv kuchyně

 

Jednoduché čisté linie a estetický design bude perfektně sedět v každé kuchyni.

Černá a elegantní povrchová charakteristika sklokeramické desky zaručuje dojem, že deska se dá použít v jakékoliv kuchyní - 

v moderním i klasickém interiéru.

Snadná instalace

 

Instalace varné skolekeramické desky je opravdu jednoduchá. Stačí vyříznout pravý otvor v pultu nebo desce a umístit do něj desku. Desku lze připojit k tradiční 230V zásuvce nebo k třífázovému systému (400V).

Pro zachování záruky je nutné aby desku instalovala proškolená nebo smluvní firma.

bottom of page