top of page

Pěčící MAGICKÁ trouba

 TSP 50

MAGICKÁ trouba TSP-50

Tajemné černobílé sklo, dotykové ovládání a široká škála funkcí vytvářejí kouzelnou troubu (TSP-50), která vytváří dokonalý tým s inspirativními domácími spotřebiči od NAŠÍ společnosti. Poznejte exkluzivní vzhled a pocítíte skutečné kouzlo pečení!

Trouba_magická__sp67p.jpg
icon_08.png

EASY ČIŠTĚNÍ

 

Trouba TSP-50 je vybavena speciálními katalytickými vložkami.

Díky těmto vložkám je při pečení tuk spalován na popel. Nemusíte mít starosti o mastnou špínu usazenou na stěnách nebo v koutech trouby.

icon_09.png

Bohatá výbava

 

Kouzelná trouba je jednou z nejlépe vybavených zařízení na trhu. Uvnitř najdete nejen teleskopická vodítka pro snadné vkládní plechu, ale i rotační vřeteno pro grilování kuřat nebo

suvníky pro plech.

icon_08.png

BEZPEČNOST

 

Trojitý skleněný panel zanechává přední část trouby po celou dobu pečení chladnou. Zároveň lze při pečení navíc ovládací panel uzamknout, tato funkce je vhodná při pohybu dětí v kuchyni nebo pokud chceme zajistit nechtěné změny režimu pečení anebo výkonu.

Dokonalé pečení

 

Kouzelná trouba je dokonalým pomocníkem v kuchyni. Díky předvoleným možnostech našich různých stylů pečení budou naše pokrmy vždy nejvyšší kvality s dokonalou chutí. Podle Vašich potřeb můžeme použít funkci odmrazování, topinkovač, ohřívače, konvekci a sušení. Pro funkci pečení  se můžeme snadno rozhodnout pouhým výběrem programu. Navíc trouba SP-50 dosáhla úrovně efektivity při zkouškách A. To znamená menší spotřebu elektrické energie.

SP-50_INSPIRACE_2.jpg
icon_25.png

Rozmrazování

Díky této funkci rychle rozmrazíme jakýkoli pokrm.

icon_27.png

Spodní a horní pečení

Teplo je generováno vrchní topnou patronou, tak spodní topnou patronou, díky tomu je teplota v interiéru rovnoměrně rozložena. Perfektní pro přípravu každého typu pečiva, chleba, plněného těsta a zvláště významné pro tučná masa, jako je husa a kachna.

icon_31.png

Gril + horký vzduch

Dokonalé řešení při grilování nebo pečení "vysoké" potravy - jídlo. Tučné výpeky, nebo masa.

icon_26.png

Spodní pečení

Teplo přicházející pouze ze spodní části trouby, je skvělý pro styly pečení,které potřebuje vyšší teplotu, ale nemusejí být propékané. Tato funkce se hodí pro přípravu  sladkých a slaných koláčů, křehkých těst nebo pizzy.

icon_29.png

Horní gril

Je ideální způsob grilování různých pokrmů:
zejména kusů středního a malého masa. Je také ideální pro pečené klobásy, žebra, slaninu.

Tuto funkci můžeme také použít rotační pečení a zvláště pak na přípravu dokonalého kuřete doma.

icon_32.png

Sušení

Díky tomuto programu - jemnému ohřevu a ventilátoru získáme ideální funkci pro sušení zeleniny a ovoce.

icon_28.png

Horní pečení

Je ideální pro všechny typy pečení,
ve kterém chceme jen zapéct misku nebo plechy, a nechceme její kompletní pečení.

icon_30.png

Horní pečení + gril


Touto funkcí získáme zesílenou funkci grilu, pokud potřebujeme opravdu vysokou teplotu nebo v poslední fázi
Grilování k dosažení křupavé kůže.

icon_33.png

Dva ohřívače + horký vzduch

Díky velmi rovnoměrnému vytápění a další distribuci tepla pomocí vetylátoru, bude zaručená teplota v rovnoměrně v celé troubě. Zaručení stejné teploty. Díky tomu budeme schopni připravit současně
pokrmy na různých úrovních v troubě se stejným efektem.

Snadné čištění celé trouby

Trouba je vybavena speciálními katalytickými vložkami na boční a zadní stěně. Během pečení se povrch vložek dostává na přesnou úroveň spalování tuku. To znamená, že mastné značky se na ně nehromažďují a všichen tuk se během přípravy jídla vypeče a my se nemusíme bát mastých nánosů a dlouhého čištění.
Na konci pečení stačí vzít popel ze spodní části trouby a zapomenout na jakékoliv čištění interiéru trouby. Navíc díky rovnoměrnému, hladkému povrchu lze přední část trouby snadno čistit příjemně pomocí naši čistící sady . Trouba SP-50 má také rychlý přístup ke všem třem skleněným tabulkám ve dvířkách. V případě potřeby je stačí vyndat a otřít je látkou.

TROUBA_sp50_5.jpg

Katalytické čištění

je koncept, který může znít komplikovaně. Provoz speciálních kazet je však velmi jednoduchý. Speciální panely umístěné na bočních stěnách a zadní stěně trouby jsou navrženy tak, aby usnadňovaly náš život. Nikdo nemá rádi čištění po každém použití. Díky  speciálnímu materiálu to není nutné. Všechny tuky a nečistoty, které jsou v procesu
pečení uvolněny, budou na povrchu kazet ( vložek) spáleny a změněny na popel.

To znamená, při použití katalytického spalování není potřeba troubu rozehřát do vyských teplot. Celý proces probíhá již při přípravě jídla (přibližně od 150 ° C).
Všechny nečistoty, které by na povrchu stěn se vysušily a při katalitickém spalování
, jsou přeměněny na popel. Po pečení je možné již zbytkypouze zamést ve spodní části trouby.

Intuitivní ovládání

Trouba TSP-50 je vybavena dotykovým panelem pro snadné ovládání. Díky tomu jsou všechna nastavení k dispozici stisknutím tlačítka. Jediné, co potřebujete je zvolit patřišný režim pečení. Zvolte teplotu a můžete začít pečení. Kromě toho je trouba
vybavená časovačem a funkcí rychlého vytápění. To vám umožňuje nastavit přesný čas
pečení, a pokud chcete, zvýšit výkon topných patron a ušetřit čas potřebný k dosažení zvolené teploty, stačí zapnout patřičnou funkci.

TROUBA_sp50_3.jpg

Bezpečnost

Toto je klíčovým problém v každého zařízení v našem domě, kde často
kuchyňské spotřebiče také testují naše děti. Proto je vhodné pro zajištění trouby. A naší najvyšší prioritou v každém vyráběném zařízení je bezpečnost. Trouba TSP-50 má
speciální ochranu před náhodným provozem. Zámek znemožňuje změnu nastavení na panelu. Dveře byly navíc vybaveny trojitou plochou zasklení proti popálení. Díky tomu lze bez problémů dotýkat přední stranu, a to i při pečení.


 
Bohatý interiér


Více než 50-litrový interiér kouzelné trouby se téměř používá ve 100% objemu. Trouba je opatřená spoustou doplňků, které mohou být užitečné při pečení a nejvíce při pečení výjmečných a nevšedních pokrmy. Zařízení zahrnuje jak kovové mříže, tak hluboký plech a desku z plechu na pečení. Trouba je také vybavena automatickou rotační jehlicí, která vám umožňuje v domácích podmínkách vaření to njelepší pro rožnění kuřete nebo jiných pokrmů. Nejlepší podmínky pro přípravu grilovaných pokrmů. K troubě SP-50 je pečení pizzy skvělý zážitek, díky níž italská specialita chutná jako by byla připraven ve speciální peci.

TROUBA_sp50_2.jpg

Unikátní design

Trouba TSP 50, díky elegantnímu černému provedení, bude vaší kuchyni dodávat svěží a luxusní vzhled. Hodí se do moderní i klasické kuchyně. Kompaktní rozměr lze snadno instalovat jak pod topnou deskou, ale zároveň i ve výškách na ramena. A vše v standardní skříni o šířce 60 cm.

Inspirace - Galerie

bottom of page