Pěčící MAGICKÁ trouba

 TSP 50

MAGICKÁ trouba TSP-50

Tajemné černobílé sklo, dotykové ovládání a široká škála funkcí vytvářejí kouzelnou troubu (TSP-50), která vytváří dokonalý tým s inspirativními domácími spotřebiči od NAŠÍ společnosti. Poznejte exkluzivní vzhled a pocítíte skutečné kouzlo pečení!

EASY ČIŠTĚNÍ

 

Trouba TSP-50 je vybavena speciálními katalytickými vložkami.

Díky těmto vložkám je při pečení tuk spalován na popel. Nemusíte mít starosti o mastnou špínu usazenou na stěnách nebo v koutech trouby.

Bohatá výbava

 

Kouzelná trouba je jednou z nejlépe vybavených zařízení na trhu. Uvnitř najdete nejen teleskopická vodítka pro snadné vkládní plechu, ale i rotační vřeteno pro grilování kuřat nebo

suvníky pro plech.

BEZPEČNOST

 

Trojitý skleněný panel zanechává přední část trouby po celou dobu pečení chladnou. Zároveň lze při pečení navíc ovládací panel uzamknout, tato funkce je vhodná při pohybu dětí v kuchyni nebo pokud chceme zajistit nechtěné změny režimu pečení anebo výkonu.

Dokonalé pečení

 

Kouzelná trouba je dokonalým pomocníkem v kuchyni. Díky předvoleným možnostech našich různých stylů pečení budou naše pokrmy vždy nejvyšší kvality s dokonalou chutí. Podle Vašich potřeb můžeme použít funkci odmrazování, topinkovač, ohřívače, konvekci a sušení. Pro funkci pečení  se můžeme snadno rozhodnout pouhým výběrem programu. Navíc trouba SP-50 dosáhla úrovně efektivity při zkouškách A. To znamená menší spotřebu elektrické energie.

Rozmrazování

Díky této funkci rychle rozmrazíme jakýkoli pokrm.

Spodní a horní pečení

Teplo je generováno vrchní topnou patronou, tak spodní topnou patronou, díky tomu je teplota v interiéru rovnoměrně rozložena. Perfektní pro přípravu každého typu pečiva, chleba, plněného těsta a zvláště významné pro tučná masa, jako je husa a kachna.

Gril + horký vzduch

Dokonalé řešení při grilování nebo pečení "vysoké" potravy - jídlo. Tučné výpeky, nebo masa.

Spodní pečení

Teplo přicházející pouze ze spodní části trouby, je skvělý pro styly pečení,které potřebuje vyšší teplotu, ale nemusejí být propékané. Tato funkce se hodí pro přípravu  sladkých a slaných koláčů, křehkých těst nebo pizzy.

Horní gril

Je ideální způsob grilování různých pokrmů:
zejména kusů středního a malého masa. Je také ideální pro pečené klobásy, žebra, slaninu.

Tuto funkci můžeme také použít rotační pečení a zvláště pak na přípravu dokonalého kuřete doma.

Sušení

Díky tomuto programu - jemnému ohřevu a ventilátoru získáme ideální funkci pro sušení zeleniny a ovoce.

Horní pečení

Je ideální pro všechny typy pečení,
ve kterém chceme jen zapéct misku nebo plechy, a nechceme její kompletní pečení.

Horní pečení + gril


Touto funkcí získáme zesílenou funkci grilu, pokud potřebujeme opravdu vysokou teplotu nebo v poslední fázi
Grilování k dosažení křupavé kůže.

Dva ohřívače + horký vzduch

Díky velmi rovnoměrnému vytápění a další distribuci tepla pomocí vetylátoru, bude zaručená teplota v rovnoměrně v celé troubě. Zaručení stejné teploty. Díky tomu budeme schopni připravit současně
pokrmy na různých úrovních v troubě se stejným efektem.

Snadné čištění celé trouby

Trouba je vybavena speciálními katalytickými vložkami na boční a zadní stěně. Během pečení se povrch vložek dostává na přesnou úroveň spalování tuku. To znamená, že mastné značky se na ně nehromažďují a všichen tuk se během přípravy jídla vypeče a my se nemusíme bát mastých nánosů a dlouhého čištění.
Na konci pečení stačí vzít popel ze spodní části trouby a zapomenout na jakékoliv čištění interiéru trouby. Navíc díky rovnoměrnému, hladkému povrchu lze přední část trouby snadno čistit příjemně pomocí naši čistící sady . Trouba SP-50 má také rychlý přístup ke všem třem skleněným tabulkám ve dvířkách. V případě potřeby je stačí vyndat a otřít je látkou.

Katalytické čištění

je koncept, který může znít komplikovaně. Provoz speciálních kazet je však velmi jednoduchý. Speciální panely umístěné na bočních stěnách a zadní stěně trouby jsou navrženy tak, aby usnadňovaly náš život. Nikdo nemá rádi čištění po každém použití. Díky  speciálnímu materiálu to není nutné. Všechny tuky a nečistoty, které jsou v procesu
pečení uvolněny, budou na povrchu kazet ( vložek) spáleny a změněny na popel.

To znamená, při použití katalytického spalování není potřeba troubu rozehřát do vyských teplot. Celý proces probíhá již při přípravě jídla (přibližně od 150 ° C).
Všechny nečistoty, které by na povrchu stěn se vysušily a při katalitickém spalování
, jsou přeměněny na popel. Po pečení je možné již zbytkypouze zamést ve spodní části trouby.

Intuitivní ovládání

Trouba TSP-50 je vybavena dotykovým panelem pro snadné ovládání. Díky tomu jsou všechna nastavení k dispozici stisknutím tlačítka. Jediné, co potřebujete je zvolit patřišný režim pečení. Zvolte teplotu a můžete začít pečení. Kromě toho je trouba
vybavená časovačem a funkcí rychlého vytápění. To vám umožňuje nastavit přesný čas
pečení, a pokud chcete, zvýšit výkon topných patron a ušetřit čas potřebný k dosažení zvolené teploty, stačí zapnout patřičnou funkci.

Bezpečnost

Toto je klíčovým problém v každého zařízení v našem domě, kde často
kuchyňské spotřebiče také testují naše děti. Proto je vhodné pro zajištění trouby. A naší najvyšší prioritou v každém vyráběném zařízení je bezpečnost. Trouba TSP-50 má
speciální ochranu před náhodným provozem. Zámek znemožňuje změnu nastavení na panelu. Dveře byly navíc vybaveny trojitou plochou zasklení proti popálení. Díky tomu lze bez problémů dotýkat přední stranu, a to i při pečení.


 
Bohatý interiér


Více než 50-litrový interiér kouzelné trouby se téměř používá ve 100% objemu. Trouba je opatřená spoustou doplňků, které mohou být užitečné při pečení a nejvíce při pečení výjmečných a nevšedních pokrmy. Zařízení zahrnuje jak kovové mříže, tak hluboký plech a desku z plechu na pečení. Trouba je také vybavena automatickou rotační jehlicí, která vám umožňuje v domácích podmínkách vaření to njelepší pro rožnění kuřete nebo jiných pokrmů. Nejlepší podmínky pro přípravu grilovaných pokrmů. K troubě SP-50 je pečení pizzy skvělý zážitek, díky níž italská specialita chutná jako by byla připraven ve speciální peci.

Unikátní design

Trouba TSP 50, díky elegantnímu černému provedení, bude vaší kuchyni dodávat svěží a luxusní vzhled. Hodí se do moderní i klasické kuchyně. Kompaktní rozměr lze snadno instalovat jak pod topnou deskou, ale zároveň i ve výškách na ramena. A vše v standardní skříni o šířce 60 cm.

Inspirace - Galerie

© 2018   Thermotech GROUPE s.r.o

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black YouTube Icon