top of page

Pěčící trouba T-DUO

Duální trouba T-DUO

Trouba T- DUO to jsou dvě zařízení, dvě trouby v jedné. Můžeme vložit nádobí najednou - v různých režimech, různých teplotách a bez smíchání vůně.

Šetřete energii a čas díky troubě T-DUO

Trouba_duo_01.jpg
icon_16.png

Největší kapacita

Vnitřek trouby DUO je 70 litrů. Díky tomu si můžete být jisti, že dokonce i jídla, jako je krůtí maso, se vejde bez problémů. do vaší trouby

icon_18.png

Samočisticí

Trouba DUO je vybavena speciálními vložkami
katalytické, díky čemuž se čistí.

icon_17.png

DUO funkce

Rozdělte troubu na dvě části a použijte je úplně
vyrobeny bez ohledu na to. Režim DUO umožňuje pečení dvou nádob současně.

DUO nebo dvě nádobí na pečení najednou

Trouba DUO umožňuje vařit dvě nádobí najednou - v různých režimech a teplotách. Speciální oddělovač zaručuje, že pečení dvou různých typů jídel nebude po pečení cítit a vůně se nebudou prolínat mezi sebou. Zároveň šetří čas a energii. Trouba DUO v odborných testech dosáhla třídy účinnosti A energetické spotřeby pro každou komoru.

icon_19.png

Použijte dvě komory současně pro přípravu dvou jídel najednou. Díky tomu ušetříte čas a energii.

icon_20.png

Při přípravě menších jídel můžete použít

pouze polovinu trouby. Menší komora se zahřeje rychleji a připrava jídla bude také hospodárnější.

icon_21.png

Když potřebujete, můžete použít více než 70 litrů nabízené troubou DUO. Díky tomu si můžete být jisti, že se vejde dovnitř
každé jídlo.

Interiér, který překvapuje zpracováním

Uvnitř trouby DUO se nachází mnoho překvapení, které usnadní pečení. Teleskopická vodítka zaručují, že i těžké nádoby budou vytaženy hladce a stabilně.

Sada obsahuje plechy na pečení, rošty a speciální rotační jehlo pro grilování nebo rožnění.

Trouba_duo_02.jpg

Dokonalá kontrola teploty

Trouba DUO je vybavena přesným dotykovým systémem pro ovládní. V interiéru na druhou stranu najdeme speciální teploměr, díky kterému budeme vždycky vědět, jaká teplota převládá nejen v komoře, ale také do jaké míry je pečené
naše jídlo. To vám dává jistotu, že náše pokrmy, dorty nebo maso nenechá troubu v syrovém stavu. Měření jeprováděno speciální sondou v bodě.

Teploměr- speciální termo sonda, se vloží do připraveného jídla. Stojí za to používat, protože vaše pečení  je pod perfektní kontrolu na teplotou během pečení. To vám umožní snadno zjistit, kdy naše jídlo je vhodně propečeno a zabraňuje vaření potravin. Zabraňuje rovněž znehodnocení potraviny v průběhu pečení. Je to perfektní vybavení především pro lidi, kteří dosud nejsou
zkušený kulináři a někdy se obávají, že jejich dort nebo pečeně mohou uvnitř být stále syrové nebo ještě nedostatečné propečené. Kulinární puristé pomohou usilovat o dokonalost.

Termoplán ideálně vhodný pro přípravu koláčů, ale především bude užitečné při pečení masa. Stačí jen přitisknout sondu do středu misky, kuřete, jídla a nastavte troubu na tepltou, po dosažení  teploty by měla vypnout a vy si vychutnáte skvělý pokrm.

Bezpečnost

Kuchyňské vybavení musí být bezpečné, protože může způsobitvážná zranění našim dětem. Trouba DUO je vybavena trojitými skleněnými dveřmi,díky čemuž je jeho přední strana stále chladná - dokonce i při pečení při maximálním výkonu.
Dveře trouby jsou také vybaveny speciálním systémem měkkého zavírání, dveře se zavírají automaticky a tiše. Dotykový ovládací panel lze také uzamknout, aby trouba nebyla náhodně zapnuta dětmi.

Snadné čištění

Nemusíte se starat o čištění trouby DUO. Budou to dělat za vás sama, pomocí
speciálních katalytických vložek, které jsou umístěny na bocích a zadní stěně
trouby. Jakýkoli tuk a nečistoty, které se na ně budou usazovat během pečení, budou
během pečení okamžitě spáleny. To je konec drhnutí vnitřku trouby.
Jediné, co musíte udělat, je odstranit popel, který se shromáždí na dně komory.

Inspirace SP-50_06.jpg

Katalytické čištění

je koncept, který může znít komplikovaně. Provoz speciálních kazet čistících je však velmi jednoduchý. Speciální panely umístěné na bočních stěnách a zadní stěně trouby jsou navrženy tak, aby usnadňovaly náš život. Nikdo nemá o oblibě čištění po každém použití. Díky  speciálnímu materiálu to není nutné. Všechny tuky a nečistoty, které jsou v procesu
pečení uvolněny, budou na povrchu kazet (vložek) spáleny a změněny na popel.

To znamená, při použití katalytického spalování není potřeba troubu rozehřát do vysokých teplot. Celý proces probíhá již při přípravě jídla (přibližně od 150 ° C).
Všechny nečistoty, které by se na povrchu stěn vysuší a při katalitickém spalování, jsou přeměněny na popel. Po pečení je možné již zbytky pouze zamést ve spodní části trouby.

Unikátní design

Trouba T- DUO, díky elegantnímu černému provedení, bude vaší kuchyni dodávat svěží a luxusní vzhled. Hodí se do moderní i klasické kuchyně. Kompaktní rozměr lze snadno instalovat jak pod vyrnou deskou, ale zároveň i ve výškách na ramena.

bottom of page