top of page

Inteligentní Digestoř TO- 90

Odsávač pár TO- 90
Představte si DIGESTOŘ, která ví, kdy se má zapnout. Nemusíte se ani zdržovat  maličkostmi. Jakmile pocítí vaření nebo plynové výpary v kuchyni - začne automaticky ventilovat prostor.

Odsávací zařízení OT 90.jpg
icon_35.png

Automatická detekce vaření

Sám zjistí, kdy bude potřeba, a začne odsávat z prostoru. Skončí vaření a digestoř se automaticky vypne.

icon_37.png

Tichá práce

Průměrná intenzita zvuku je pouze 63 dB

icon_36.png

Vysoký výkon

Kapacita ventilátoru je až 616 m3 / h

      Automaticky detekuje, kdy je potřeba z místnosti odsávat


DIGESTOŘ TO-90 je vybaven speciálním snímačem, který kontroluje, co se děje v kuchyni. Tento senzor automatický spouští digestoř když je potřeba. Digestoř se automaticky vypne poté co se sníží teplota a nebo pokud se sníží intenzita par.

Senzor neustále sleduje, zda se parametry v naší kuchyni, jako je teplota, vlhkost vzduchu a jiné mění. Zároveň hlídá i kvalitu spalování plynu nebo únik plynu.

 

Díky tomu přesně ví, kdy je potřeba odsávat prostor, a Vy se můžete plně soustředit na vaření a zapomenout na manipulaci s digestoří.

 

Odsávací zařízení OT 90_1.jpg

V kuchyni lze snadno čistit vzduch

Efektivita je jedním z nejdůležitějších parametrů každé digestoře.
Model TO- 90 dokáže filtrovat až 616 m3 / h až 860 m3/h. Je to síla, která ve vaší kuchyni zajistí, že nebudou nikdy nepříjemné pachy nebo výpary obtěžovat vás při vaření nebo vaše hosty.

Odsávací zařízení OT 90_1.jpg

Tichá a úsporná práce

Digestoř TO- 90 má nejen nekompromisní výkon. Tato klidná a výkonná odsávací jednotka pracuje v tichém režimu. Hlasitost zvuku pod 65 dB, kromě limitu spotřeby energie je nutné ukázat energetickou třídu A.

 
Intuitivní ovládání dotyku

Dotykové ovládání poskytuje snadné a přesné ovládání pro provoz zařízení a navíc ideálně komponuje s černými  částmi z tvrzeného skla. Povrchová úprava přední části zařízení je z luxusní oceli.  Dálkové ovládání je dodatečně přidáno do každé kapoty, díky čemuž budeme moci zařízení jednoduše ovládat.

Odsávací zařízení OT 90_3.jpg
bottom of page