top of page

Plynové varné sklokeramické desky

Plynové desky bez plamene

 

Technologie " hoření plynu-pod sklem" je naše patentované řešení. Plochý keramický povrch a katalytické hořáky skryté pod ním jsou kombinací, díky níž je vaření na plynu ještě příjemnější. Úžasná technologie přitom snižuje náklady na spotřebu plynu. Nepřítomnost vyčnívajících hořáků a mřížek vede k tomu, že desky bez přímého plamene se snadno čistí, čímž se udržuje skvělý vzhled varné desky a celý dojem kuchyně. Jedinečná technologie spalování plynů na druhou stranu šetří až 50%.

- ekologie
- šetrnost a spotřeba plynu  
- bezpečnost Vašich nejbližších, bezpečnost Vašeho majetku
- příjemné uživatelské rozhraní a obsluhu
- design - skvělý pocit z luxusního kusu spotřebiče
- skvělý pocit při vaření
Úspora                                       Ekologie                                            Bezpečnost                                   Čistota
Patentové spalování plynu ve speciální keramické vložce

V našich plynových luxusních varných deskách nehoří žádný otevřený plamen. Plyn se katalyzuje v speciálně navrženém hořáku, který jsme schovali pod keramickou varnou deskou. Díky tomuto unikátnímu řešení je teplota spalování plynu dokonce 800 ° C. Je to téměř dvakrát tolik, než v tradičním plynovém sporáku. Plyn se používá efektivněji, spálí se důkladněji a můžete si vychutnat čistotu spalování bez mastných nánosů na nábytku. 

Čistota, méně oxidu uhelnatého = ekologie a šetřit peníze = úspora.

 

Zkušenosti s výrobou těchto speciálních systémů hoření a spalování máme již od roku 2002 a jsme si jisti, že mají nejvyšší kvalitu - a proto na ně poskytujeme záruku až 7 let!

Technologie " hoření plynu-pod sklem" je naše patentované řešení.

Plochý keramický povrch a katalytické hořáky skryté pod ním jsou kombinací, díky níž je vaření na plynu ještě příjemnější. Úžasná a čistá technologie přitom snižuje náklady na spotřebu plynu.

Nepřítomnost vyčnívajících hořáků a mřížek vede k tomu, že desky bez přímého plamene se snadno čistí, čímž se udržuje skvělý vzhled varné desky a čistý dojem kuchyně.  

Jedinečná technologie spalování plynů šetří až 50%

systém spalování plynu keramické těleso.
Patentové spalování plynu ve speciální keramické vložce

 

Plynové varné desky spotřebovávají až o 50% méně plynu než tradiční sporáky nebo varné desky. To je možné z důvodu vyšší účinnosti spalování plynu v dávkách za vysoké teploty.

Desky fungují cyklicky, to znamená snížení spotřeby plynu.

Když se povrch zahřeje na požadovanou teplotu, plyn se uzavře. A když teplota klesne, opět se rozpálí keramika do běla.

Stabilní teplota rozpálené keramiky zajistí úžasné prožitky z vaření a Vaše kuchyně dostane luxusní spotřebič.

plynová_varná_deska_pohled.jpg
Volné pole varné plynové desky

 

 Dalším benefitem našich varných plynových desek je získaní dalšího odkládacího výhřevného pole na desce. Na rozdíl od tradičních kamen nebo sporáků, kde jsou všechny kouřové plyny vypouštěné z hořáku přímo do vaší kuchyně, na našich plynových deskách, se výparů z hoření plamene plynu v kuchyni nedočkáte.  Díky vysoké teplotě v uzavřené keramice se přes pole označené pruhy a odvětrávací mřížky do vzduchu dostane minimální NEBO TÉMĚŘ ŽÁDNÝ typický zápach.  Teplota volného pole, v závislosti na modelu, může dosáhnout až 200 stupňů Celsia bez přímého spalování plynu. Pouze ze zbytkové energie, již spáleného plynu v keramických hořácích.

 

Skutečnost, že teplý vzduch neproudí přímo podél stěny hrnce, je také velkým přínosem. Odpadá typický zápach plynu v kuchyni. Teplo důkladně ohřeje místo hořáku a hrnce. Hrnec na něj přímo položíme a výsledkem jsou minimální tepelné ztráty.

Téměř veškerá energie je dodávána přímo do našeho hrnce a můžete ji vidět v pohledu na desku v podobě červeného pole!

Podle přístrojů GIG Energy Savings and Air Protection Plant mají naše varné desky, téměř 25% vyšší účinnost oproti tradičním plynovým sporákům.

Intuitivní ovládání dodá skvělý pocit nad kontrolou vašeho spotřebiče

 

 Díky intuitivnímu dotykovému ovládacímu panelu je ovládání plynové varné desky naprosto jednoduché. Stačí vybrat hořák a pohybovat prstem vlevo nebo vpravo pro volbu úrovně výkonu každého hořáku zvlášť. Stejně jako u chytrých mobilní zařízení nebo tabletů. Ovládání časovače je také pohodlné, jako je funkce "Timer", která umožňuje vypnout hořák po nastaveném čase.

plynová_varná_deska_detail.jpg
Bezpečnost na první místě

 

V případě, že se během vaření z hrnce dostane část jídla nebo vody na ovládací panel?

Žádný problém, rozpálený disk tuto skutečnost zjistí a vypne se, Následně se Vám ozve pípnutí, s informací,  že je něco špatně. Samozřejmě, kdykoli, můžeme proces vaření osobně regulovat nebo zablokovat.

Zablokovat rovněž z pohledu dětí, které si hrají poblíž.

Plynové varné desky mají dvakrát více bezpečnostních systémů než běžné sporáky.

Potlačení průtoku plynu je podporováno a regulováno elektronickými systémy, které průběžně řídí spalovací proces, tlak plynu a jeho kvalitu.

Navíc se na displeji objeví zprávy, které nás informují, když se něco ve spalovacím procesu děje. Mimo jiné i v případě, že je jeho povrch stále horký.

Ale zároveň zjišťuje stav kvality plynu nebo když nám plyn v bombě dochází.

Čistota a Ekologie

Na zadní straně VARNÉ desky jsou umístěny speciální ventilační mřížky, pomocí kterých jsou výpary vypouštěny. Jedinečná metoda spalování plynu je nejen efektivnější, ale i ekologičtější. Katalytické spalování zaručuje, že se 10 krát méně oxidu uhelnatého dostane do Vaší kuchyně než v tradičních plynových sporácích. Ventilační mřížky jsou také bezproblémové při každodenním používání. Mohou být odstraněny a umyté v myčce nádobí. Vzduch, který jimi prochází, je vypouštěn vertikálně nahoru a ochlazuje se ve výšce 15 cm nad povrchem.

plynová_varná_deska_detail_1.png
Naše plynové desky pracují se všemi druhy plynu

Plynové varné desky pracují na všech typech plynu - jak z PB lahve, tak z obecní sítě. Stačí sestavit příslušné trysky.

O toto se ovšem nemusíte starat osobně. Stačí, když si při objednání necháte poradit našimi specialisty na prodejně nebo při objednání z našeho e-shopu.

Unikátní design udělá z Vaší kuchyně luxusní dílnu pro Vaše potěšení z vaření

Jednoduchý a estetický design bude perfektně ladit v každé kuchyni. Černá a elegantní povrchová úprava charakteristická pro naše varné desky zaručuje, že deska je vhodná jak pro moderní, tak i klasické interiéry.

 

 Inspirace - Galerie

bottom of page