top of page

Pečící trouba

KOMPAKT TSP-34

KOMPAKT trouba TSP-34

Oceníte 3 zařízení v jednom:

 - Trouba

-  Mikrovlnná trouba

-  Pára

 

  V jednom kompaktním zařízení jsme mohli kombinovat vše, co byste potřebovali v kuchyni. Má až 80 automatických režimů, takže se nemusíte starat o hledání správných nastavení.

piekarnik_34.jpg
icon_22.png

KOMPAKTNÍ VELIKOST

 

Trouba má kapacitu 34L, takže v interiéru se vejdou i dva koláče nebo velké kuře

icon_24.png

AUTOMATICKÉ REŽIMY

 

Vybíráte typ jídla a hmotnost (např. Pizza 400 g) a zbytek udělá za Vás. Nemusíte se obávat nastavení a času. Trouba Vás upozorní

kdy je pokrm připravený.

icon_23.png

Tři v jednom

 

3v1

Jedná se o první troubu, která kombinuje nejen funkce pečení, ale také vaření párou a mikrovlnné trouby. Už nepotřebujete další

zařízení.

Funkce trouby + pára

 

Kombinace konvenčního pečení s párou je zárukou, že naše pokrmy nikdy nebudou suché. Díky přidání páry se kvalita těsta zlepšuje, zatímco maso bude křupavé na povrchu a šťavnaté uvnitř.

 

Trouba + mikrovlnná trouba

 

Jedná se o režim Turbo, který šetří spoustu času. Díky dvěma zdrojům bude jídlo připraveno s ohledem na spotřebu el. energie a Vaši hosté nebudou muset dlouho čekat na velkolepé jídlo.

 

Mikrovlnná trouba + pára

 

To je ideální režim pro ohřívání jídel druhý den. Některé pokrmy rychle schnou. když jsou druhý den ohřívány, nemají chuť a to ani přímo z trouby. Díky použití páry při ohřátí se jídlo stává sametově chutné, plnější a nikdy nebudé suché....

piekarnik_34_01.jpg

... s párou můžete udělat víc ...

 

Při použití páry Vaše pokrmy nejen ochutnají lépe, ale budou také zdravější. Takové vaření chrání přírodní živiny, vitamíny a barvy. Ale pára je nejen skvělým pomocníkem kuchaře, ale i podporou čištění trouby. Jen 30 minut a horká pára se dostane do všech rohů trouby a rozpustí tuk, který se může objevit uvnitř spotřebiče.

Díky tomu už nikdy nebudete muset vyčistit vnitřní část zařízení dlouhým drhnutím, nýbrž šetrným setřením hadříkem.

piekarnik_34_02.jpg

Na rozdíl od klasického vaření, je vaření párou osvědčenou kulinářskou technikou, která je lidem známa tisíce let. Ještě když lidé neovládali oheň, připravovali si pokrmy horkými prameny. Dnes, díky zařízením, jako je trouba SP-34-PM, tato metoda zažívá vlastní renesanci. Při používání naší trouby je pára jednoduchá a snadno přístupná. A výhody používání kombinací dvojice funkcí  je spousta. Především tradiční vaření způsobuje ztrátu 40% vitamínů a minerálů a v případě vitamínu C až 70%. V případě zeleniny vařené ve vodě se vitamíny a jejich cenné minerály vypaří vlivem vysoké teploty a nebo jsou opláchnuty vodou, kterou budeme vypouštět.

 

V případě použití páry se při přípravě jídla, zůstanou nutriční hodnoty produktu zachovány. Kromě toho nepotřebujete více nádobí a můžete zcela opustit použití soli, protože chuť jídla nebude ovlivněná. Použití páry se soli neodpařují. Jídlo připravené tímto způsobem je zdravější, díky absenci tuků a oleje je jídlo také snadno stravitelné. Pára může být použita k přípravě zeleniny a ovoce, drůbeže, ryby a mořských plodů, jakož i rýže a obiloviny a mnoha dalších zdravých pokrmů

80 automatických režimů

 

S troubou SP-34-PM se nemusíte starat o nic. Stačí vložit pokrm do misky a vybrat jednu z 80 automatických možností a trouba si vybere

správný program a čas potřebný k jeho dokonalé přípravě. Stačí vybrat například rybu nebo kuřecí stehna. Trouba upraví výkon topení, jeho režim a čas a zapne se. Na konec vaření nás bude informovat, kdy bude naše jídlo dokonale připraveno.

 

Bezpečnost

 

Trouba  SP-34-PM je mimořádně bezpečné zařízení. Je to klíčovou věcí, protože kuchyňské spotřebiče jsou často testovány našimi dětmi. Trouba 3 v 1 má bezpečnostní systém - zámek. Trouba byla vybavena nejen rodičovským zámkem, ale také se během práce po otevření dveří automaticky přepne do režimu pauzy. Navíc speciální design dveří, který je vyplněn speciálním trojitým sklem, který zabraňuje přenosu tepla na přední sklo. Díky tomu zůstává chladný předek i během práce.

Kompaktní velikost

 

Díky své kompaktní velikosti se vnitřní prostor trouby zahřívá okamžitě. Je to okamžitá úspora času  o proti standartním troubám. Komora pečící trouby má dokonalou velikost (34 litrů) pro každodenní pečení. Může být snadno vyplněná kuřecím masem nebo dvěma dorty.

piekarnik_34_03.jpg

Jedinečný design a snadná instalace

 

Trouba SP-34-PM, díky elegantnímu černému provedení, bude vypadat skvěle v moderní i klasické kuchyni. Kompaktní rozměr lze snadno instalovat jak pod  naší luxusní varnou deskou, tak i ve výškách na ramena, nebo do sloupků a nad lednici. A vše ve standardní skříni o šířce 60 cm.

Inspirace do kuchyně

bottom of page