top of page

EKO Trouba TSP-67

MAGICKÁ trouba TSP-67

Tajemné černobílé sklo, dotykové ovládání a široká škála funkcí vytvářejí kouzelnou troubu  (TSP-67), která vytváří dokonalý tým s inspirativními domácími spotřebiči od NAŠÍ společnosti.

Poznejte exkluzivní vzhled a pocítíte skutečné kouzlo pečení!

Trouba_magická__sp67p.jpg
ikona.png

BEZPEČNOST

 

Pečící trouba SP67P je vybavená pyrolýzou, která zaručuje uživateli čištění bez použití chemikálií. 

icon_08.png

BEZPEČNOST

 

Trojitý skleněný panel zanechává přední část trouby po celou dobu pečení chladnou. Zároveň lze při pečení navíc ovládací panel uzamknout, tato funkce je vhodná při pohybu dětí v kuchyni nebo pokud chceme zajistit nechtěné změny režimu pečení anebo výkonu.

icon_09.png

Bohatá výbava

 

Kouzelná trouba je jednou z nejlépe vybavených zařízení na trhu. Uvnitř najdete nejen teleskopická vodítka pro snadné vkládní plechu, ale i rotační vřeteno pro grilování kuřat nebo

suvníky pro plech.

EKO ČIŠTĚNÍ

Trouba TSP-67 je vybavena funkcí pyrolýzy, která ohřívá interiér až do 500 ° C.

Vysoká teplota umožňuje spálit složité nečistoty a tuky, které vznikají při pečení. Po dokončení procesu stačí odstranit popel, který byl vytvořen během procesu na dně trouby. Největší výhodou pyrolytické technologie je schopnost vyčistit celý vnitřní prostor trouby, která dokonce dosáhne obtížně odstranitelných místech. Není třeba odstraňovat vodicí lišty a plechy, což znamená, že uživatel neztrácí čas složitou demontáží.

Řekneme, že toto zařízení je ideální pro lidi, kteří milují pečení!

Více času na potěšení z pečení,  méně času na čištění trouby. EKO šetří čas, EKO čistí bez chemikálií.

BEZPEČNOST

Použití pyrolytického čistícího systému je bezpečné i pro malé děti. Dveře jsou zablokovány po celou dobu čšitění. Dále má trouba stále chladené čtyřvrstvé dveře, které zajišťují bezpečnou teplotu na vnějším skle, a to jak při pečení, tak při automatickém čištění komory trouby.


67 litrů objemu a teleskopická vodítka představují obrovskou výhodu  Trouby EKO. Díky tomu můžete vložit do prostoru více jídel, a násaledně strávit více času s rodinou nebo s přáteli.

Ideální pro pokrmy pro každou příležitost.

SP67P_kuchyně_2.jpg

FUNKČNÍ INTERIÉR

SP67P má 11 funkcí, včetně pyrolytického čištění. Trouba je vybavena horkým vzduchem, který rozděluje teplo do vnitřku zařízení, což dělá pokrmy rovnoměrně propečené / pečené z každé strany. Další funkce opečení umožňují přípravu mokrých koláčů a ovoce, dokonalé v létě.

Má také funkci grilování a rozmrazování.

Trouba EKO je elegance, funkčnost a hospodárnost.

Dále se staráme o životní prostředí. TSP-67 získala třídu energetické účinnosti A v testu.

bottom of page