top of page

Digestoř INOX

Odsavač páry -INOX S OSVĚTLENÍM BODOVÝM SVĚTLEM

Představte si odsavač páry, který ví, kdy se má zapnout. Tak aby\ zajistil pohodlí ve Vaší kuchyni nebo dokonce aby zachránil Váš majetek nebo zdraví.

Nemusíte se zdržovat zapnutím digestoře a začne sám ventilovat, jakmile ucítí vaření,  plynové výpary v kuchyni, únik plynu nebo zvýšení teploty.

 

...vše pohlídá sám....

Navíc díky své stylistické a osvětlovací funkci také nahrazuje lampu nad kuchyňským ostrovem nebo pultem. Jedná se o digestoř INOX.

OW_INOX_5.jpg
icon_35.png

Automatická detekce vaření

Sám zjistí, kdy bude potřeba, a začne odsávat z prostoru. Skončí vaření a digestoř se automaticky vypne.

icon_37.png

Tichá práce

Průměrná intenzita zvuku je pouze 63 dB

icon_36.png

Vysoký výkon

Kapacita ventilátoru je až 616 m3 / h

      Automaticky detekuje, kdy je potřeba z místnosti odsávat


DIGESTOŘ INOX je vybaven speciálním snímačem, který kontroluje, co se děje v kuchyni. Tento senzor automatický spouští digestoř když je potřeba. Digestoř se automaticky vypne poté co se sníží teplota a nebo pokud se sníží intenzita par.

Senzor neustále sleduje, zda se parametry v naší kuchyni, jako je teplota, vlhkost vzduchu a jiné mění. Zároveň hlídá i kvalitu spalování plynu nebo únik plynu.

 

Díky tomu přesně ví, kdy je potřeba odsávat prostor, a Vy se můžete plně soustředit na vaření a zapomenout na manipulaci s digestoří.

 

OW_INOX_2.jpg

V kuchyni lze snadno čistit vzduch

Efektivita je jedním z nejdůležitějších parametrů každé digestoře.
Model INOX dokáže filtrovat až 616 m3/h až 860 m3/h.

Je to síla, která ve Vaší kuchyni zajistí, že Vy, rodina ani Vaše návštěva během vaření nikdy ucítíte nepříjemné pachy nebo výpary. Toto je již minulostí.

OW_INOX_4.jpg

Tichá a úsporná práce

Digestoř INOX má nejen nekompromisní výkon. Tato klidná a výkonná odsávací jednotka pracuje v tichém režimu. Hlasitost zvuku pod 65 dB, kromě limitu spotřeby energie je nutné ukázat energetickou třídu A.

 
Intuitivní ovládání dotyku

Dotykové ovládání poskytuje snadné a přesné ovládání pro provoz zařízení a navíc ideálně komponuje s černými  částmi z tvrzeného skla. Povrchová úprava přední části zařízení je z luxusní   oceli. Dálkové ovládání je dodatečně přidáno do každé kapoty, díky čemuž budeme moci zařízení jednoduše ovládat.

OW_INOX_3.jpg
bottom of page