top of page
Katalytické spalování

 

U desek tohoto typu je plyn katalyticky spálený. V hořáku pod povrchem skla svítí ve formě mlhy pod speciální keramickou deskou. Tato unikátní technologie zpomaluje spalování plynu, než tomu je u běžných standardních sporáků a varných desek. Díky vysokým teplotám a cyklickému spalování plynu, jsme schopní odstranit tvorbu lepivých ložisek na nábytku, které v našich kuchyních spojuje všechny uživatelé tradičních sporáků a varných desek. Tento žlutý olejovitý tuk není nic jiného než nespálená složka plynu. Při vyšší teplotě hoření jsou všechny částice mastnoty již spálené uvnitř keramického tělesa za vysoké teploty a nevstupují do naší kuchyně. Takže na sousedních stěnách naší drahé kuchyňské linky, digestoři a hrncích se již podobné žluté nánosy nebudou vyskytovat. A staneme se svědky čistého prostředí. Těžce čistitelného sedimentu jsme se elegantně zbavili. Kromě toho je obsah oxidu uhelnatého ve výfuku odsávání 10 krát nižší než u standardních  tradičních plynových sporáků a varných desek.

Technologie " hoření plynu-pod sklem" je naše patentované řešení.

Plochý keramický povrch a katalytické hořáky skryté pod ním jsou kombinací, díky níž je vaření na plynu ještě příjemnější.

Úžasná technologie přitom snižuje náklady na spotřebu plynu. Nepřítomnost vyčnívajících hořáků a mřížek vede k tomu, že desky bez přímého plamene se snadno čistí, čímž se udržuje skvělý vzhled desky a celý dojem kuchyně. Jedinečná technologie spalování plynů šetří až 50% a tím snižuje naše náklady.

systém spalování plynu keramické těleso.
bottom of page