top of page

Plynová varná deska

Plynová varná deska

sklovarná_plynová_deska.png
sklovarná plynová deska s přesným měření

Luxusní vzhled a extrémně snadné čištění

 

V plynových varných deskách bez plamene nejsou žádné vyčnívající hořáky a rošty. Pomocí této technologie deska vypadá luxusně a snadno se čistí. Hladký, keramický povrch postačí  po vaření otřít, takže vždy vypadá skvěle a dodá Vaší kuchyni elegantní vzhled

Spolehlivost

 

Námi dodávané luxusní plynové varné desky pod sklem po dobu 15 let. Použitá technologie je zárukou spolehlivosti a bezpečnosti.

systém spalování a keramického tělesa je opatřený zárukou 7 let pro naše zákazníky.

Inteligentní snímač

Deska TGNC AUTO je vybavena speciálním čidlem umístěným ve středu hořáku. Díky tomu deska přesně ví, co se děje v hrnci a dokáže vařit zcela automaticky. Stačí si vybrat, kolik stupňů Celsia potřebujeme v hrnci, a samotná deska zvýší a sníží teplotu, aby ji udržovala. Samoregulační řízení procesu vaření  z Vás bez ohledu na Vaše kuchařské umění udělá opravdové odborníky!

Vaření na úrovni

Náš řídící panel používá dotykové senzitivní tlačítka, která umožňují přesné ovládání velikosti plamene. Nastavení přesné teploty mezi hořákem a hrncem je hlídáno nejmodernější technologií snímání teploty. Samoregulační řízení spotřeby plynu a teploty pak zajistí opravdový kulinářský zážitek.

do 50 % snížení spotřeby plynu

25 úrovní řízení teploty a spalování

Bezpečnost

Bezpečnost je pro nás jako výrobní společnost teplotního zabezpečení spotřebičů a aplikací vysokou prioritou. Naše spotřebiče jsou opatřeny soustavou bezpečnostních systémů oproti tradičním plynovým sporákům. Naše elektronika neustále sleduje pálení plynu. Jednotka informuje o jakýchkoliv nesrovnalostech při spalování plynu a bude například signalizovat, jestli je plyn v dostatečné kvalitě, množství a teplotě procesu spalování plynu.

Spolehlivost

Námi dodávané luxusní plynové varné desky produkujeme po dobu 15 let. Použitá technologie je zárukou spolehlivosti a bezpečnosti.

Systém spalování a keramického tělesa je opatřený zárukou 7 let pro naše zákazníky.

Bezpečnost

Plynová varná deska TGNC  AUTO je nejbezpečnější plynová deska dostupná na trhu. Díky patentované technologii je deska vybavena ochranou před: zaplavením, požárem nebo samovolným uhasnutím plamene. ovládání  lze také uzamknout tak, aby nebyly náhodně aktivovány našimi dětmi.

Varná deska je vybavená dalšími funkcemi

Spolehlivost

Nejen že můžete ovládat teplotu, ale v každodenním vaření můžete také využít další funkce, jako je: booster, pauza, časovač nebo automatické teploty varu vody. Nenajdete tak přesné měření teploty po  jednom stupňi Celsia  na žádné jiné plynové desce nebo sporáku.

bottom of page